Професійну і загальноосвітню підготовку в училищі здійснюють 23 викладачі та 17 майстрів

виробничого навчання. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю викладання предметів, 9 викладачів мають вищу категорію, 11 викладачів – першу категорію, 2 викладачі – звання “вчитель-методист”, 8 викладачів – “старший викладач”.
Всі майстри виробничого навчання мають педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів.

Для здійснення теоретичної і практичної підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів в училищі обладнано 23 кабінети з них 2 кабінети комп’ютерної техніки, 16 лабораторій і майстерень. Всі кабінети, лабораторії, майстерні забезпечені необхідними технічними засобами навчання, моделями і натуральними вузлами, плакатами, роздатковим і дидактичним матеріалом, інструментами та пристосуваннями.

Для практичного навчання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автомобіля училище має 18 колісних та 7 гусеничних тракторів, 4 самохідні комбайни, 6 навчальних автомобілів, автобус, біля 40 одиниць іншої сільськогосподарської техніки.

Загальний фонд бібліотеки 22566 примірників, в тому числі художньої літератури 7500, навчальної 14766 примірників.

Для соціально-побутового забезпечення учнів в училищі є гуртожиток на 440 спальних місць, їдальня на 150 посадкових місць, актовий зал на 250 місць, читальний зал, бібліотека, спортзал, спортивні площадки, стадіон, кімната гігієни, медпункт, побутові кімнати, які відповідають існуючим санітарно-технічним вимогам. Училище забезпечує всіх учнів трьохразовим харчуванням, в основному за рахунок коштів навчального господарства і доходів від надання послуг технікою.

В училищі приділяється увага оздоровленню учнів. Періодично проводяться медичні огляди, організовуються зустрічі учнів з медпрацівниками Золочівської районної лікарні. Учні-сироти та малозабезпечені забезпечуються посиленим харчуванням, а хворі при потребі дієтичним харчуванням. Виділяються кошти для заохочення учнів у навчанні, здійснюються виплати матеріальної допомоги. В училищі створено всі умови для всестороннього розвитку учнів. Традиційними є проведення інтелектуальних ігор, професійних турнірів, туристичних подорожей, краєзнавчих екскурсій, спортивних змагань. Учні училища є переможцями обласного конкурсу ім. П. Яцика; обласного конкурсу фахової майстерності  з професій тракторист-машиніст.

Команда «БІФ» в інтелектуальному конкурсі «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» на Кубок Львівського державного Будинку техніки у 2008 р. зайняла І місце.

Категорія: Училище

Коментарі вимкнено