19 – 21 березня 2019 року в Червоненському ВПУ відбулися Дні відкритих дверей для випускників 9 та 11 класів шкіл. Гостями ВПУ стали більше 250 учнів та 22 вчителі Золочівського, Бродівського та Буського районів.

За програмою Дня відкритих дверей проводились: огляд кабінетів загальноосвітньої та спеціальної підготовки, зварювальної, слюсарної, токарної, пекарської та перукарської навчальних майстерень. Учасники взяли участь у майстер-класах з водіння тракторів, перукарської майстерності, манікюру та боді-арту, зварювання та кування металу, пекарства та ремонту техніки; повправлялися із стрільби у навчальному тирі.

Усі потенційні абітурієнти взяли участь у розіграші лотереї смаколиків «Фортуна», котру підготували для них майбутні пекарі-кондитери. На завершення свята усіх чекав смачний обід.

Мета проведення Дня відкритих дверей – запросити учнівську молодь на навчання на базі 9 та 11 класів з таких спеціальностей:
1. Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; водій категорій «В», «С»,
2. Перукар – модельєр, манікюрник;
3. Електрогазозварювальник, коваль ручного кування; водій категорій «В», «С»;
4. Пекар-кондитер.
5. Слюсар з ремонту с/г машин, водій категорії «В»;
6. Кравець.

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено