3 лютого 2022 року відбулося відкриття навчально-практичного центру з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування у Червоненському вищому професійному училищі, що знаходиться у селі Червоне, Золочівського району на Львівщині.

Як у коментарі “Золочів.нет” розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький, оновлено тракторний парк у Червоненському вищому професійному училищі, на все було витрачено близько 9 мільйонів гривень. Для НПЦ закупили нові трактори, плуг, комбайн, косарку, верстат та іншу техніку, необхідну для практичного навчання майбутніх трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, відремонтували автодром та лабораторії тракторів і комбайнів.

Директор училища Олексій Сусанна Андріївна каже, що колектив закладу вдячний за довіру у підготовці молодих спеціалістів вже на новітній техніці, з новими можливостями.

Всього в училищі навчаються 641 здобувач освіти, із них 212 – на базі 9 класу, за спеціальністю «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Окрім того, тут готують спеціалістів за професіями слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування, водій категорій «В», «С», електрогазозварювальник, коваль ручного кування, кравець, перукар, манікюрниця. Упродовж останніх років в училищі оновлюють матеріально-технічну базу. Зокрема, за останні два роки придбали обладнання для майстерень зварювальної справи та навчальної кузні, обладнання для сучасного кабінету фізики, оновили умеблювання гуртожитку.

Детальніше дивіться у відео.

Категорія: Новини закладу

Коментарі вимкнено